eBeam Edge Projection USB

tabule

eBeam edge je zcela novou interaktivní technologií, která vytvoří klasickou interaktivní tabuli z libovolné, i již existující fixem popisovatelné tabule, doslova během okamžiku. Ve spojení s projektorem a notebookem případně stolním PC získáte plnohodnotnou interaktivní tabuli vhodnou do každé učebny základní nebo střední školy, ale i posluchárny na vysoké škole nebo univerzitě. eBeam edge oproti předešlým modelům nabízí daleko menší pero s velikostí běžného popisovacího fixu a také nový, menší přijímač s vysoce výkonným hardwarem uvnitř, který je nyní ještě rychlejší a přesnější.

Spolu s eBeam edge je dodáván přehledný a snadno ovladatelný software, který osloví každého kantora a nabídne vše potřebné pro interaktivní výuku. Interaktivní software je plně lokalizován do českého jazyka a není omezen počtem instalací! Své uplatnění si eBeam našel také ve firemní sféře, kde je hojně využíván na firemních prezentacích nebo školeních především pro integraci do MS PowerPointu, kde mimo ovládání nabízí možnost popisování a kreslení do prezentací během přednesu včetně záznamu provedených poznámek.

Při výběru interaktivní tabule nemusíte váhat nad vhodnou velikostí, to za Vás udělá eBeam. Zvládá libovolnou velikost do úhlopříčky až 3,1 m! Volnost, kterou hledáte, získáte jen s interaktivní tabulí eBeam Projection.

Obsah dodávky:

-  keramická tabule s povrchem E3(zavřená tabule 200x120cm, otevřená tabule 400x120cm). Záruka 25let.

- centrální zdvih včetně ramene pro dataprojektor a držákem dataprojektoru se systémem jemného ladění pozice. Záruka 15let.

- projektor Panasonic PT-TW 230, projekční vzdálenost 0,8m;  integrovaný reproduktor min. 10W; světelný výkon 2500 ANSI Lm, W-XGA 1280x800 (komprese až WUXGA 1920x1080); LAN připojení, dálkové ovládání.Záruka 3roky projektror, 3roky lampa nebo 3000hodin.

- eBeam Edge Projection

C E N A     s    D P H    :    6 7 . 7 4 0 K č